Wahasz się i nie wiesz co dalej.

My wiemy, że to dla Ciebie najważniejsza i najtrudniejsza decyzja. Decyzja, która zaważy na całym Twoim życiu i zadecyduje o jego jakości. O życiu Twoim i Twoich bliskich, którzy Cię kochają i chcą Ci pomóc.
Jeśli jesteś kobietą, która może zajmuje wysokie stanowisko albo po prostu prowadzi dom, może jesteś singielką albo masz rodzinę zresztą nie jest ważne kim jesteś i jaki jest Twój status materialny. Ważnym jest , że dostrzegłaś towarzystwo alkoholu, za częste towarzystwo. Wiele osób zwracało Ci uwagę ale byłaś pewna, że panujesz nad sytuacją przecież zawsze sobie świetnie radziłaś. To Twoja specjalność - świetnie sobie radzić. Teraz też sobie poradzisz, zawsze wychodziłaś obronną ręką. Wczoraj się upiłaś a dzisiaj masz strasznego kaca, poczucie winy i wstydu i masz nadzieję, że to ostatni raz. A jednak znowu to samo, znowu żal i pretensje, uznajesz się za głupią i gorszą, bo mądrzy ludzie tak nie postępują.
My jesteśmy po to by Ci pomóc. Dać Ci wsparcie i zapewnić bezpieczeństwo.
Zapewnimy Ci, że nie jesteś gorsza ani zła. Twoim życiem rządzi alkohol. Odbiera powoli wszystko godność, szacunek, zainteresowanie światem. Ingeruje w całe Twoje życie ale w końcu Ci je zabierze.
To uzależnienie - choroba. A jeśli to choroba to są sposoby leczenia i my je znamy. Jeśli uznasz swoją bezsilność wobec alkoholu to masz w swoich rękach resztę swojego życia.
Nie możemy obiecać, że walka będzie łatwa ale dajemy Ci gwarancję, że jest możliwa, bo wielu kobietom się udało.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.vilanow.pl lub do kontaktu telefonicznego 786 024 019.

ul. Piaskowa 126
97-200 Tomaszów Mazowiecki
vilanow@vilanow.pl
(+48) 690 690 079
(+48) 786 024 019


Obsługujemy miasta: Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Sieradz, Kutno, Łowicz, Zgierz, Zduńska Wola, Opoczno, Wieluń, Skierniewice, Radomsko, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Łask, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, Działoszyn, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Warszawa Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Żyrardów, Grójec, Sochaczew, Płock, Radom, Otwock, Janki, Raszyn, Góra Kalwaria, Przysucha, Białobrzegi, Łazy, Piastów, Milanówek, Gostynin, Legionowo, Tarczyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Podkowa Leśna, Skaryszew, Warka, Mszczonów, Jedlińsk, Nowe Miasto nad Pilicą, Mogielnica, Szydłowiec