Ośrodek Leczenia Uzależnień „Wilanów” położony jest w centralnej Polsce (60 km od Łodzi i 100 km od Warszawy) na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego. Ośrodek otaczają lasy Spalskiego Parku Krajobrazowego. Atmosfera jaka tu panuje sprzyja wyciszeniu, pomoże się zrelaksować i poukładać myśli. W takim miejscu każdy odpocznie od miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu.

Ośrodek nasz powstał z myślą o osobach, które nie radzą sobie z własnym uzależnieniem. Specjalnością Ośrodka jest kompleksowe leczenie uzależnień poprzez odtrucie i terapię. Kuracje obejmują leczenie nałogów takich jak alkoholizm, narkomania, lekomania, uzależnienie od hazardu. U nas leczenie prowadzone jest wg profesjonalnie opracowanego programu terapeutycznego dostosowanego do indywidualnych potrzeb naszych kuracjuszy. Zespół doświadczonych certyfikowanych terapeutów dba o prawidłowy przebieg terapii.

Naszym kuracjuszom zapewniamy:

Na terenie Ośrodka tylko do dyspozycji kuracjuszy dostępny jest basen, sauna, jacuzzi, fotel do relaksacji i masażu, ścianka wspinaczkowa, siłownia, boisko do gry w siatkówkę i badmintona, "sala kinowa" z projektorem.

Oferujemy także osobne grupy i autorskie programy terapeutyczne adresowane do młodzieży. Wiemy jak ważna jest szybka i odpowiednia reakcja. W procesie leczenia małoletnich uczestników procesu terapeutycznego stosujemy przede wszystkim metody terapii krótkoterminowej, ukierunkowanej na rozwiązanie problemu, pracę indywidualną, odkrywanie i wykorzystywanie własnego potencjału. Wykorzystujemy elementy pracy poznawczej oraz dialogu motywującego.

Twoim najbliższym zapewnimy pomoc, dzięki której zrozumieją Twój problem i staną się Twoim wsparciem.

Jesteśmy legalnie działającym wpisanym do rejestru placówek medycznych Ośrodkiem Leczenia Uzależnień. Mamy zgodę Wojewody Łódzkiego na prowadzenie działalności o charakterze leczniczym.

Ośrodek Leczenia Uzależnień czynny jest 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

ul. Piaskowa 126
97-200 Tomaszów Mazowiecki
vilanow@vilanow.pl
(+48) 690 690 079
(+48) 786 024 019