Ośrodek Leczenia Uzależnień „Wilanów” położony jest w centralnej Polsce (60 km od Łodzi i 100 km od Warszawy) na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego. Ośrodek otaczają lasy Spalskiego Parku Krajobrazowego. Atmosfera jaka tu panuje sprzyja wyciszeniu, pomoże się zrelaksować i poukładać myśli. W takim miejscu każdy odpocznie od miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu.

Ośrodek nasz powstał z myślą o osobach, które nie radzą sobie z własnym uzależnieniem. Specjalnością Ośrodka jest kompleksowe leczenie uzależnień poprzez odtrucie i terapię. Kuracje obejmują leczenie nałogów takich jak alkoholizm, narkomania, lekomania, uzależnienie od hazardu. U nas leczenie prowadzone jest wg profesjonalnie opracowanego programu terapeutycznego dostosowanego do indywidualnych potrzeb naszych kuracjuszy. Zespół doświadczonych certyfikowanych terapeutów dba o prawidłowy przebieg terapii.

Naszym kuracjuszom zapewniamy:

Na terenie Ośrodka tylko do dyspozycji kuracjuszy dostępny jest basen, sauna, jacuzzi, fotel do relaksacji i masażu, ścianka wspinaczkowa, siłownia, boisko do gry w siatkówkę i badmintona, "sala kinowa" z projektorem.

Oferujemy także osobne grupy i autorskie programy terapeutyczne adresowane do młodzieży. Wiemy jak ważna jest szybka i odpowiednia reakcja. W procesie leczenia małoletnich uczestników procesu terapeutycznego stosujemy przede wszystkim metody terapii krótkoterminowej, ukierunkowanej na rozwiązanie problemu, pracę indywidualną, odkrywanie i wykorzystywanie własnego potencjału. Wykorzystujemy elementy pracy poznawczej oraz dialogu motywującego.

Twoim najbliższym zapewnimy pomoc, dzięki której zrozumieją Twój problem i staną się Twoim wsparciem.

Jesteśmy legalnie działającym wpisanym do rejestru placówek medycznych Ośrodkiem Leczenia Uzależnień. Mamy zgodę Wojewody Łódzkiego na prowadzenie działalności o charakterze leczniczym.

Ośrodek Leczenia Uzależnień czynny jest 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

ul. Piaskowa 126
97-200 Tomaszów Mazowiecki
vilanow@vilanow.pl
(+48) 690 690 079
(+48) 786 024 019


Obsługujemy miasta: Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Sieradz, Kutno, Łowicz, Zgierz, Zduńska Wola, Opoczno, Wieluń, Skierniewice, Radomsko, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Łask, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, Działoszyn, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Warszawa Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Żyrardów, Grójec, Sochaczew, Płock, Radom, Otwock, Janki, Raszyn, Góra Kalwaria, Przysucha, Białobrzegi, Łazy, Piastów, Milanówek, Gostynin, Legionowo, Tarczyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Podkowa Leśna, Skaryszew, Warka, Mszczonów, Jedlińsk, Nowe Miasto nad Pilicą, Mogielnica, Szydłowiec