Terapia podstawowa 6 - tygodniowa

Ofertę kierujemy do osób, które postanowiły podjąć walkę o zdrowie i zależy im na szybkim ale skutecznym powrocie do równowagi psychicznej.

Depresja to coś więcej niż tylko smutek to także obniżony nastrój, przygnębienie, brak ochoty do działania, zaburzenia snu, poczucie winy, nie pokój, ataki paniki. Częstym objawem jest też utrata zainteresowania czymkolwiek i strach przed wyjściem do ludzi.

Terapia ma na celu zniwelowanie objawów choroby, poprawę samopoczucia, pomoc w lepszej adaptacji społecznej. Zakłada, że należy zmienić osobowość, postępowanie i sposób myślenia. W trakcie terapii analizowane są wydarzenia z dzieciństwa i to w nich się szuka niskiej samooceny i braku poczucia własnej wartości.

Pomagamy również bliskim osoby cierpiącej na depresję, którym zależy na pomocy specjalistów. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego w aspekcie fizycznym, emocjonalnym i społecznym. Podczas leczenia w systemie stacjonarnym zapewniamy całodobową opiekę dzięki której terapia jest skuteczna i bezpieczna.

ul. Piaskowa 126
97-200 Tomaszów Mazowiecki
vilanow@vilanow.pl
(+48) 690 690 079
(+48) 786 024 019


Obsługujemy miasta: Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Sieradz, Kutno, Łowicz, Zgierz, Zduńska Wola, Opoczno, Wieluń, Skierniewice, Radomsko, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Łask, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Wieruszów, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno, Sulejów, Działoszyn, Przedbórz, Stryków, Rzgów, Uniejów, Kamieńsk, Wolbórz, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Warszawa Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Żyrardów, Grójec, Sochaczew, Płock, Radom, Otwock, Janki, Raszyn, Góra Kalwaria, Przysucha, Białobrzegi, Łazy, Piastów, Milanówek, Gostynin, Legionowo, Tarczyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Podkowa Leśna, Skaryszew, Warka, Mszczonów, Jedlińsk, Nowe Miasto nad Pilicą, Mogielnica, Szydłowiec